Two worker in protective clothes cleaning chairs in cinema hall with disinfectants. Concept of disinfection.

Dezenfeksiyon

Ev, ofis ve toplu alanlarda tüm yüzeylerde yaşayan mikroorganizmalar bulunur, bu alanlar virüs, bakteri ve mantar  yuvasıdır. Normal temizlik malzemelerine karşı oldukça dirençli bir çok virüs ve bakteri vardır. Özelikle günümüzde Koronavirus COVID-19 salgını nedeniyle bir çok yaşam alanı düzenli olarak virüs SARS-COV-2’ye karşı dezenfekte edilmektedir.

 

Virüs ve mikroorganizmalardan tamamen kurtulmak için yapabileceğiniz en etkili işlem “Sağlık Bakanlığı Onaylı” ürünlerle yapılacak olan dezenfeksiyon uygulaması olur.

 

Nasıl Yapıyoruz?

Dezenfeksiyon uygulamalarında kullandığımız dezenfektanlar, bitkisel, vegan, ekolojik çevre ve insana zararsız nanoteknolojik ürünlerdir. Yenilikçi teknolojiye sahip bu ürün farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır.

 

Bu sayede uygulamalarımız doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

 

Kullandığımız dezenfektan farklı virüs ve bakteri türleri üzerinde etkilidir. Tamamen biyolojik yöntemlerle elde edilen gümüş nanopartikül içeren maddenin biyolojik dezenfektana dönüştürülmüştür. Antibiyotik direnç oluşturmaz, 1 dakika içerisinde %99,999 oranında giderim sağlar. Toksik kimyasal, SLS, Paraben, BPA, Sülfat ve Silikon içermez, uygulama esnasında çevreye atık gaz salınımı olmaz.

 

Uygulama Alanları

Sağlık başta olmak üzere, gıda, otel, toplu taşıma, okul, iş yerleri, fabrikalar, askeriye, klimalar, hayvan çiftlikleri, kuaför, berber dükkanları, güzellik merkezleri, spor kompleksleri, toplu kullanım alanları, diş sağlığı ve benzeri sektörlerde etkin olan mikroorganizmaları öldüren veya çoğalmasını durduran, kimyasal içermeyen nanoteknolojik dezenfektandır.