Site İlaçlama

bursa site ilaçlama

Site İlaçlama

Yaklaşık olarak dünya üzerinde 2 milyonu aşkın haşere çeşidi bulunmaktadır ve bunların bir kısmı yaşam alanlarına sızarak insanlar için tehlike içermektedir. Birçok haşere türü gün ışığında kendini göstermezken gece ışıkların kapanması ile saklandığı deliklerden çıkmaya başlar ve aklınıza gelebilecek her alana girmeyi başarır. Hatta birçok kişi uykudan uyanıp ışığı açtığında kaçışan böcek kalabalığıyla karşılaşmıştır. Peki, bu gibi bir durumda ne yapmak gerekir? Öncelikle bilinmesi gereken önemli bir husus, müstakil olmayan bir dairede haşere görüldüyse bu diğer bütün dairelerde de var olabildiğinin işaretidir. Bu nedenle bu gibi bir durumda yapılması gereken en kesim çözüm yolu Site İlaçlama hizmetine başvurmak olacaktır. Çünkü haşereler aslında yapı dışında, kanalizasyon ve lağım kanallarında yaşayan canlılardır. Ancak bu kanallar vasıtasıyla binalara girebilmekte ve özellikle ıslak ve nemli alanlarda görülmektedir. Ayrıca çöp olan kısımlarda da yoğun şekilde böcek çeşitleri görmek mümkündür..

Bursa Site İlaçlama Firmaları

Dolayısıyla bir şekilde binaya sızan bu canlılar hızla üreyen ve çoğalan bir yapıya sahip olduklarından ötürü erken dönemde önlem alınmama durumunda sayısında ciddi bir artış görülecek ve ilerleyen dönemde önüne geçmek çok daha zor olacaktır. Genelde sitelerin zemin ve bodrum katlarında daha sık görülen haşere türleri, bu noktalardan en üst katlara kadar çıkabilir ve çok kısa bir sürede tüm binayı hatta siteyi sarabilir. Haşerelerden kurtulmak için herhangi bir yerden ilaç almak ve belirli noktalara sıkmak doğru bir çözüm yolu değildir. Çünkü yeterli etki alınamayacağı için doğru teknik ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçlar ile tüm Site İlaçlama işlemine tabi tutulmalıdır. Bunu da ancak alanından uzman kuruluşlar gerçekleştirebilmektedir. Amatör ilaçlama firmaları her haşereye aynı ilacı kullandıkları ve ilaçlarında da kanserojen maddeler barındığı için hem kesin bir çözüm olmadığı gibi hem de insan sağlığı daha da fazla tehlikeye atmaktadırlar.

Profesyonel Haşere İlaçlama

Profesyonel ilaçlama sağlık bakanlığından onaylı ilaçları kullanmakta olup, hizmet öncesinde analiz personeli ilaçlama yapılacak alanı detaylı inceledikten ve gerekli bilgiyi edindikten sonra haşere türüne göre ilaç hazırlığı yapmakta ve bu doğrultuda ilaçlama gerçekleşmektedir. Verilen garantili Haşere İlaçlama hizmeti ardından yaşam alanlarınızda ve hatta iş yerlerinizde oluşan haşere ve çeşitli böceklerden kurtulabilir ve sağlığınızı riske etmeden yaşamınızı sürdürebiliriz. Unutmayınız ki, haşereler pisliklerin olduğu alanlarda gezindiklerinden ötürü yürüyen mikrop yığını olarak bilinmeli ve birçok hastalığın taşıyıcısı olarak görülmelidirler. Toplu konutlara tırmanarak ya da toprakla betonun birleştiği noktada bulduğu boşluktan girerek yerleşebildikleri gibi bu tip derin yerlere de yumurtlayabilmektedirler. Bu da bazı haşere tiplerinde ilk ilaçlamada kesin çözüm olmayacağı için yaklaşık 3 hafta sonra ikinci bir ilaçlama yapılmasını gerektirebilir. Kısacası yaşadığınız haşere sorunu binanıza ve hatta sitenizin tamamına yoğun bir şekilde yayılmaması için geç kalmadan ilaçlama teknik ekibinden yardım almalısınız.